محل تبلیغات شما

شرکت هایی که کاروان کرایه می دهند بعضا به خاطر تغیبرات تفاضا و شرایط فصلی نیاز به جابجایی ماشین های خود در بین شهر ها پیدا می کنند. به جای پرداخت هزینه راننده، این امکان را به علاقمندان می دهند تا با هزینه خیلی کمی بتوانند از این وسیله استفاده مفید کنند. معمولا مشخص هم می کنند که چند کیلومتر می توانید رایگان استفاده کنید که عمدتا فاصله مبدا تا مقصد بعلاوه ۵۵۰ کیلومتر هستش. بیشتر از آن هم استفاده کنید ۵۵ سنت به ازای هر کیلومتر باید پرداخت نمایید. بعضا حتی از ۵۰ دلار تا ۳۵۰ دلار سوخت رایگان نیز ممکن است شامل شود.
در سایت DriveNow می توانید چنین مواردی را پیدا کنید. معمولا هر روز صبح بین ساعت ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ این لیست بروز می شود و موارد جدید اضافه می شود و سفر برای دو یا سه روز بعد است. بنابراین امکان برنامه ریزی از خیلی قبل وجود ندارد
https://www.drivenow.com.au/onewayrentals.jspc#/relocations/AU

علاوه بر اینکه مسافرت با Campervan باید خیلی جذاب باشد خصوصا در استرالیا که همه جایش دیدنی است، معمولا مسیر های خیلی دور برگشت از مسافرت فقط خستگی داره، چون سعی می کنید به سرعت برگردید و عملا در مسیر برگشت دیگه لذت بردن از مسیر خیلی هدف نیست. به خاطر همین استفاده از این سرویس های یک طرفه می تونه خیلی مفید باشه و برای برگشت می تونید از هواپیما استفاده کنید. 
نکته دیگر اینکه بعضی مسیر ها هر دو مسیر رو می تونید پیدا کنید یعنی شرکتی ممکنه بخواهد ماشینش را از سیدنی به ملبورن منتقل کند و دیگری از ملبورن به سیدنی. البته تضمینی در اینکه بشه در زمان مورد نظر چنین موردی پیدا کرد وجود نداره. 
لطفا اگه قبلا از چنین سرویسی استفاده کرده اید و یا با دیدن این پست موردی را رزرو کردید ما را نیز از تجربیاتتان بی بهره نگذارید.

------------------------------------------------------

افشین عزیز از این تخفیف استفاده نموده و سفر خوبی را به همراه خانواده از سیدنی به ملبورن داشته اند. ایشان نکاتی را لازم دانسته اند با ما به اشتراک بگذارند (با توجه به صحبت تلفنی با ایشان من نوشته های ایشان را تکمیل کرده ام) :

۱– علاوه بر هزینه کرایه ماشین که روزانه ۵ دلار بود میلغ ۲۰ دلار بابت بیمه ماشین البته اختیاری لازم است که پرداخت شود. بیمه ای که با روزی ۲۰ دلار می گیرید ۲۵۰ دلار Excess دارد یعنی اگر تصادفی کنید که مقصر شما باشید مبلغ ۲۵۰ دلار باید از جیب بدهید بقیه را بیمه می دهد.
۲– بابت کار سیت بچه روزی ۱۲ دلار اگر لازم داشته
 باشید باید پرداخت کنید. بالطبع چون مسیر برگشت را با هواپیما می خواهید برگردید امکان اینکه صندلی بچه خودتان را ببرید خیلی عملی نیست.
۳– من مسیر سیدنی به ملبورن رو انتخاب کردم که هزینه سوخت ماشین حدودا ۲۰۰ دلار شد که مبلغ ۵۰دلار طبق دیل توسط شرکت به من برگردونده شد.
۴–خودرو تمام تجهیزات لازم شامل لوازم خواب، تخت ، پخت وپز، توالت و حمام را دارا بوده و بسیار تمیز و مرتب است
۵– ظرفیت ماشینی که من اجاره کردم، 4 نفر بزرگسال و ۲ نفر کودک بود.
۶– شرکت اجاره دهنده تمام توضیحات لازم را در هنگام تحویل خودرو به شما خواهد گفت و همچنین یک دستگاه جی پی اس به همراه ماشین به شما تحویل میشود که تمام مشخصات و امکانات ماشین قبلا آپلود شده است

۷- توقف در مسیر بهتر است در کاروان پارک ها انجام شود که علاوه بر پارکینگ امکاناتی مانند برق را به شما می دهند. کابین این ماشین دارای سیستم تهویه است که برقش از خود ماشین تامین می شود لیکن موقع پارک که دیگر ماشین روشن نیست برای استفاده از سیستم تهویه باید به برق شهر وصل باشد. کابین خودش باطری دارد لیکن باید دو روز یک بار شارژ شود.

۸- با گواهینامه عادی (فول) می شه با این ماشین ها رانندگی کرد.
—----------------------------------------------------

لطفا به گروه پاساژ در فیس بوک و کانال پاساژ در تلگرام بپیوندید و دوستان مقیم استرالیای خود را نیز دعوت کنید.

در قرنطینه بیمارستان چه می گذرد و از بیماران کروناویروس چگونه مراقبت می شود؟

واکنش های مردم وقتی می فهمند شما کرونایی شده اید چیست؟

پاسخ به سوالات متداول در خصوص کروناویروس در استرالیا

ماشین ,دلار ,استفاده ,مسیر ,خیلی ,لازم ,می شود ,به شما ,استفاده کنید ,از این ,می دهند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی اندیشه