محل تبلیغات شما

شرایطی که بر بازار ارز ایران حاکم شده است اگرچه به نوعی به نفع کسانی است که درآمد دلاری دارند لیکن واقعا ناراحت کننده است. خصوصا وقتی به کسانی فکر می کنید که تازه ویزای استرالیا را گرفته اند و مجبورند با این نرخ تبدیل کنند. محدودیت ها بالطبع اذیت کننده هستند. 

هدف از این مقدمه معرفی یک صرافی آنلاین بنام MoneyMex است که جدیدا راه اندازی شده و قبلا امیر به آن اشاره ای داشته است. این سرویس توسط آقای مجید اصلی راه اندازی شده و با توجه به رویکردی که در کارشان دارند اعتماد مشتریان خودبخود جلب می شود. ایشان مدارک ثبت شرکت در استرالیا و گواهی عدم سو پیشینه از پلیس استرالیا رو تو وب سایت قرار داده اند، عکس خودشون هم هست. کلا پیغامی که این به من می ده اینه که ایشان به کاری که انجام داده اند اطمینان دارند و شاید افتخار می کنند. بالطبع سرویسی که ایشان با این کیفیت ارائه می کنند اگر ادامه پیدا کند مایه افتخار هم خواهد بود. من یک بار از سرویس ایشان استفاده کردم و کار بسیار سریع انجام گرفت. رویه ها بسیار علمی و شسته و رفته تعریف شده و در وب سایت قرار داده شده اند.

یک سرویس جالب دیگر که ایشان راه اندازی کرده اند بازار ارز است که مثل بازار بورس خریدار ها و فروشنده ها می توانند تقاضای خرید یا فروش خود را آنجا قرار دهند. این کار در عین حال که قیمت ها را واقعی کرده و بر اساس عرضه و تقاضا قرار می دهد ریسک خود صرافی را هم کم می کند. در نتیجه شما می توانید مطمئن باشید که صرافی با یک تغییر ناگهانی در نرخ ارز ورشکست نخواهد شد.

توجه داشته باشید که اینها نظر شخصی من و بر اساس تجربه ای که به عنوان مشتری داشته ام می باشد. لطفا قبل از انجام هر معامله ای بررسی های دقیق خودتان را انجام دهید تا من شرمنده شما نشوم.

در قرنطینه بیمارستان چه می گذرد و از بیماران کروناویروس چگونه مراقبت می شود؟

واکنش های مردم وقتی می فهمند شما کرونایی شده اید چیست؟

پاسخ به سوالات متداول در خصوص کروناویروس در استرالیا

ها ,ایشان ,استرالیا ,یک ,ارز ,انجام ,است که ,که ایشان ,شده و ,راه اندازی ,قرار داده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فال و سرگرمی